avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 813 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Radiere punct de lucru pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Radiere punct de lucru pfa

Buna ziua!
Detin un Cabinet Individual. Va rog sa imi spuneti ce acte si ce declaratii imi sunt necesare pentru radierea unui punct de lucru si unde trebuie sa le depun.
Va multumesc!

Alte discuții în legătură

Desfiintare puncte de lucru irina_alexa irina_alexa buna ziua! as dori sa-mi spuneti ce acte sunt imi sunt necesare pentru desfiintarea unor puncte de lucru! va multumesc! (vezi toată discuția)
Radiere punct de lucru pfa Maluso Maluso Buna ziua, Sunt un PFA cu cod caen 9602 – coafura si alte activitati de infrumusetare, cu sediul in jud. Ilfov cu P.L. in sect. 1 si cu domiciliul ... (vezi toată discuția)
Certificat constatator punct de lucru nicu_luciana nicu_luciana Am ratacit sau pierdut cerificatele constatatoare a doua puncte de lucru, stie cineva ce se intampla in cazul acesta? Mentionez ca cele doua puncte de lucru ... (vezi toată discuția)