avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 404 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procedura de urmat pt.ca eventualii mostenitori ai ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procedura de urmat pt.ca eventualii mostenitori ai conturilor aflate in bancile elvetziene,pot intra in posesia acestora.

Buna ziua.Va rog sa avetzi amabilitate,daca stie cineva ,unde se poate interesa o persoana,posibil mostenitor,referitor la conturile aflate in bancile elvetziene ?Este vorba de cei sase titulari de conturi ,care probabil au decedat.,iar descendentzii lor nu cunosc aceasta situatzie. Multzumesc fffff mult.Cu stima,Costi,=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>
Cel mai recent răspuns: costi0070 , utilizator 21:19, 29 Decembrie 2015
Nu,nu sunt intr-o asemenea situatzie,ci o ruda de a noastra,care are o anumita varsta.Multzumesc. LA MULTZI ANI!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Anularea anexei 2 a hotararii consiliului local sect. 6 nr. 4/2010 costi0070 costi0070 am marea rugaminte,daca stie cineva,care sunt nr. deciziilor tribunalului bucuresti si respectiv curtea de apel bucuresti,cu privire la anularea anexei nr.2 a ... (vezi toată discuția)
Depozit la o banca, mostenire olga2011 olga2011 un prieten de-al meu are citeva depozite in lei la o banca., ar dori ca dupa decesul lui aceste sume de bani sa nu faca obiectul succesiunii sa-i lase ... (vezi toată discuția)
Am mutat masina in parcare baut ibi2000 ibi2000 [quot]Salutare la totzi cei care citesc acest articol!Nu stiu exact cum sa incep asa ca o sa reproduc cam tot ce s-a intamplat in ziua cu pricina! Ma ... (vezi toată discuția)