Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procedura de urmat pt.ca eventualii mostenitori ai ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procedura de urmat pt.ca eventualii mostenitori ai conturilor aflate in bancile elvetziene,pot intra in posesia acestora.

Buna ziua.Va rog sa avetzi amabilitate,daca stie cineva ,unde se poate interesa o persoana,posibil mostenitor,referitor la conturile aflate in bancile elvetziene ?Este vorba de cei sase titulari de conturi ,care probabil au decedat.,iar descendentzii lor nu cunosc aceasta situatzie. Multzumesc fffff mult.Cu stima,Costi,=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>=D>
Nu,nu sunt intr-o asemenea situatzie,ci o ruda de a noastra,care are o anumita varsta.Multzumesc. LA MULTZI ANI!