Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... CREANTA CESIONATA
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

CREANTA CESIONATA

Buna ziua.Am o datorie de 39300la BCR care a fost cesionat către KREDYT INKASO.Nu stiu cum sa procedez in urma scrisorii primite de la firma de recuperare in care sunt instiintat despre cesiunea împrumutului.Mentionez ca aveam orata de 1100 ron dar din cauza situatiei financiare nu puteam achita decât 400 ron .Aceasta suma a fost virata lunar fără întrerupere.Acum nu stiu cum sa procedez in continuare deoarece situatia financiara nu imi permite sa plătesc o rata lunara mai mare
Va multumesc!
Luati legatura cu firma KREDYT INKASO si negociati suma pe care dvs. puteti sa o platiti.