Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Prevederi pentru microintreprinderi din 2016
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Prevederi pentru microintreprinderi din 2016

Cu privire la modificarile impozitului pe venit pentru microintreprinderi,3% pentru cele fara niciun salariat,se aplica si pentru SRL-D?
george-neagu, moderator