Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Infiintare firma videochat
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Infiintare firma videochat

care sunt pasii pentru a deschide o firma de videochat?:frantic:
Cu acceptul domnilor moderatori daca au placerea sa accepte :

[ link extern ]

Aici ai si legile aferente daca citesti

[ link extern ]
[ link extern ] /

Citeste intai bine legile daca nu intelegi , consulta un avocat si apoi incepi demararile pentru a face aceasta afacere dar ai mare grija ce iti impui pe viitor :

Sa dormi linistit pe perna ta sau vrei prostitutie cu paravan si apoi sa ai de suferit ...

P.S.: Rog moderatorii sa modifice daca am gresit cu ceva sau sa ajute la imbunatatirea raspunsului in cauza .

Cred ca ti-am dat o mana de ajutor daca nu e de ajuns rog cei care mai stiu legile din tara asta in aceasta breazla sa contribuie cu sinceritate si sa ajute . Dar oricum ne vindem dialovului daca ajutam la crearea unei retele de vanzare a corpului involuntar ( am pus umarul la asa ceva )

Am postat ceea ce inseamna legile , te poti uita si tu prin motorul de cautare google si sa iti culegi informatiile necesare , un minim de cunostiinte la PC si de interes propriu daca vrei sa iti pui la punct o retea de acest gen .
ContSters331166, utilizator