avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 424 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... Infiintare firma videochat
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

Infiintare firma videochat

care sunt pasii pentru a deschide o firma de videochat?:frantic:
Cel mai recent răspuns: ContSters331166 , utilizator 13:53, 1 Ianuarie 2016
Cu acceptul domnilor moderatori daca au placerea sa accepte :


[ link extern ]

Aici ai si legile aferente daca citesti

[ link extern ]
[ link extern ]
[ link extern ]
[ link extern ] /


Citeste intai bine legile daca nu intelegi , consulta un avocat si apoi incepi demararile pentru a face aceasta afacere dar ai mare grija ce iti impui pe viitor :

Sa dormi linistit pe perna ta sau vrei prostitutie cu paravan si apoi sa ai de suferit ...




P.S.: Rog moderatorii sa modifice daca am gresit cu ceva sau sa ajute la imbunatatirea raspunsului in cauza .

Cred ca ti-am dat o mana de ajutor daca nu e de ajuns rog cei care mai stiu legile din tara asta in aceasta breazla sa contribuie cu sinceritate si sa ajute . Dar oricum ne vindem dialovului daca ajutam la crearea unei retele de vanzare a corpului involuntar ( am pus umarul la asa ceva )

Am postat ceea ce inseamna legile , te poti uita si tu prin motorul de cautare google si sa iti culegi informatiile necesare , un minim de cunostiinte la PC si de interes propriu daca vrei sa iti pui la punct o retea de acest gen .
Ultima modificare: Vineri, 1 Ianuarie 2016
ContSters331166, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Videochatul, prostitutie mascata ! Hamarsold300 Hamarsold300 Videcohatul , prostitutie mascata Hamarsold300 Utilizator 20:33, 28 Noiembrie 2018 Azi am avut curiozitatea sa vorbesc cu fetele de pe videochat, ... (vezi toată discuția)
Un site pentru probleme cu calculatorul CYBORG CYBORG Buna ziua! Stiti dv. unde exista un sait pe Internet unde se dau raspunsuri prompte(nu sa asteptam cu zilele raspunsul) cum e avocatnet.ro-lauda lui-in care ... (vezi toată discuția)
Vrajitorie andrei20160 andrei20160 Buna ziua As dori sa aflu daca dpdv lega pot demonstra in instanta ca sotul meu se ocupa de vrajitorie aducand in casa pt mine produse personalizate din care ... (vezi toată discuția)