Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratii II pe anul 2016
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratii II pe anul 2016

Buna ziua,

Am o Intreprindere Individuala si as dori daca se poate, sa-mi spuneti si mie ce Declaratii si cand, trebuie sa depun la Finante. Pana acum m-a ajutat o cunostinta, dar a plecat din tara si am ramas cu ochii in soare.

multumesc
Pana la 31 ianuarie veti depune declaratia 600. Cititi in instructiunile de completare detalii privind modul de completare si altele.