Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Impunere contract de inchiriere
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Impunere contract de inchiriere

Buna ziua,
Am semnat cu primaria un contract de inchiriere teren -domeniu public in data de 18 Decembrie. Cu ce data va fi impunerea la Biroul Impozite si taxe pentru plata chiriei??Din cate stiam eu chiria ar trebuii sa fie platita incepand cu data de 1 a lunii urmatoare, dar nu sunt convins ca sunt informat bine.
~ Conținut șters la cerere ~