avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 382 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... URGENT URGENT BUGET INSOLVENTA
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

URGENT URGENT BUGET INSOLVENTA

Buna ziua. va rog sa imi spuneti cine aproba bugetul de venituri si cheltuieli la o societate in insolventa (in perioada de observatie inca) in martie se va aproba planul de reorganizare. Suntem societate in subordinea consiliului local. Multumesc

Alte discuții în legătură

Buget insolventa ancabanciu ancabanciu Subiect: URGENT URGENT BUGET INSOLVENTA Buna ziua. va rog sa imi spuneti cine aproba bugetul de venituri si cheltuieli la o societate in insolventa (in ... (vezi toată discuția)
Facturi emise in insolventa ContSters98540 ContSters98540 Buna ziua, Societatea noastra are de recuperat o mare suma de bani de la o alta societate care a intrat in insolventa. Sumele au fost facturate si facturile ... (vezi toată discuția)
Fond 1,5% unpir SIMA LAURA SIMA LAURA Va rog sa ma ajutati si sa imi explicati la ce se calculeaza 1,5% in perioada de observatie, dar in perioada de reorganizare? Ma intereseaza in cadrul unei ... (vezi toată discuția)