Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buget insolventa
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buget insolventa

Subiect: URGENT URGENT BUGET INSOLVENTA

Buna ziua. va rog sa imi spuneti cine aproba bugetul de venituri si cheltuieli la o societate in insolventa (in perioada de observatie inca) in martie se va aproba planul de reorganizare. Suntem societate in subordinea consiliului local. Multumesc
Daca nu s-a ridicat dreptul de administrare, administratorul special, sub supravegherea administratorului judiciar. Daca s-a ridicat deja, numai adm judiciar.