Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa Postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa Postului

Este legal ?

La alte mentiuni in fisa postului scrie asa :

" Indeplineste orice alte sarcini, atributii, dispozitii verbale sau scrise trasate de catre superiorul ierarhic."

Legalitatea o stabileste numai instanta de judecata.

Noi putem sa va spunem daca este corecta sau nu acea mentiune.
Cornel Vasile, Consilier juridic