Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare

Bună ziua!

Sunt născută în anul 1963,luna septembrie, am 35 ani 11 luni stagiu total de cotizare realizat din care 7 ani şi 11 luni grupa I - a, si 7 ani şi 8 luni grupa II -a. În prezent sunt la pensie de boală, cînd am dreptul la pensia de limită de vârstă. Mulţumesc .
~ Conținut șters la cerere ~