Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Arhiva societate radiata
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Arhiva societate radiata

Buna ziua,va rog sa ma ajutati sa gasesc arhiva firmei ROMARCO

SRL (J40/2189/1991) CUI 2595681.Firma este radiata in sedinta

publica din 03-08-2006 cu Anexa la incheierea cu

nr.43815.JUDECATOR DELEGAT
TATIANA NASTASE. Oficiul Comertului din data de 02-08-2006

depune cererea cu nr.355823 de radiera a firmei.
Va rog sa ma credeti ca nu am obtinut alte date,dosarul de

pensionare este deja in lucru si nu mi se poate calcula sporul

de gr.1 de munca. Am aflat ca judecatorul delegat stabileste

si locul de arhivare al firmelor radiate.Va rog sa ma credeti

ca voi achita orice taxa este necesara la modul urgent ptr.a

afla unde pot gasii arhiva firmei Romarco SRL str.Gheorghe

Manu 33.Va mltumesc.
Cautati pe aceasta adresa, accesand pe site-ul unei firme din judetul dvs./ din Buc. [ link extern ]
Poate aveti noroc.Bafta !
Deoarece societatea era din București sunt foarte mari șanse să fi fost preluată arhiva de o firmă autorizată tot din București.

Vă sfătuiesc să vă adresați Seviciului Municipal București al Arhivelor Naționale (SMBAN):
Adresa: Bucureşti, Calea Văcăreşti, nr. 470, sect. 4.
Telefon Relaţii cu Publicul: 021/332.07.71
Fax Secretariat: 021/332.52.35
E-mail: smban@arhivelenationale.ro
Program Relaţii cu publicul: Luni-Miercuri, Vineri: 8.30-16.30, Joi: 8.30-18.30 (pauză 12.30-13.00)
Audienţe şef serviciu: Marţi: 13.00-15.30
Ionica Porumbel, Consultant in arhivarea documentelor
Buna ziua, Se pare ca si eu am aceiasi problema cu firma Romarco. Daca nu va deranjez, cum a-ti rezolvat cu arhiva sau in alta forma ? Multumesc!