Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratia 392 A/B
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratia 392 A/B

Buna, se poate depune declaratia 392 A/B pentru 2015 sau trebuie modificat template-ul de pe site-ul ANAF (Versiunea PDF are setat implicit anul 2014)?
A depus cineva declaratia pentru 2015 ...?
am depus D392 online si mi-au acceptat-o
schimati dvs din 2014 in 2015
ati depus din urma? nu se depune de la 2016 in sus ?
Am depus declaratia 392B in fiecare an incepind cu anul 2011 pentru 2010. Acum am depus pentru anul trecut, 2015. (declaratia 392 A/B a devenit obligatorie din 2010 daca imi amintesc bine - cu ceva exceptii)