Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverinta vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverinta vechime

Buna ziua,am lucrat circa 2 ani la UMUC Bucuresti,aceasta societate a intrat in faliment si nu stiu unde sa merg pentru a-mi lua adeverinta de vechime,aceasta fiindu-mi necesara la intocmirea dosarului de pensie.Va raman indatorat De unde as putea sa o iau?
daena, utilizator
Luati legatura cu administratorul judiciar EURO INSOL SPRL
Date de contact
Str. Costache Negri nr. 1-5,
et.3, sector 5, Bucuresti,
Cladirea Opera Center

Tel: 021.335.45.09
Fax: 021.335.04.16

E-mail: office@euroinsol.eu