avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 824 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... adeverinta vechime
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

adeverinta vechime

Buna ziua,am lucrat circa 2 ani la UMUC Bucuresti,aceasta societate a intrat in faliment si nu stiu unde sa merg pentru a-mi lua adeverinta de vechime,aceasta fiindu-mi necesara la intocmirea dosarului de pensie.Va raman indatorat De unde as putea sa o iau?
Ultima modificare: Luni, 25 Ianuarie 2016
daena, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:40, 25 Ianuarie 2016
Luati legatura cu administratorul judiciar EURO INSOL SPRL
Date de contact
Str. Costache Negri nr. 1-5,
et.3, sector 5, Bucuresti,
Cladirea Opera Center

Tel: 021.335.45.09
021.335.44.31
Fax: 021.335.04.16

E-mail: office@euroinsol.eu

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Arhivele institutiilor de stat 1970-1980 mitachealina mitachealina Buna ziua, Ma poate indruma cineva spre institutia unde as putea gasi arhiva de la Uzina \"Vulcan\" Bucuresti, Grup Santiere Montaj Cazane pentru perioada ... (vezi toată discuția)
Girare bankoop s.a titanoi titanoi am girat cu un apartament in1996 la Bankoop pt un credit ,as vrea sa stiu cum sa fac ca sa se stearga din cartea funciara avand in vedere ca aceasta banca nu ... (vezi toată discuția)
Ridicare ipoteca livia.mazare livia.mazare in 2001 a fost cumparat un imobil care era ipotecat la banca de credit cooperatist bankcoop s.a. intre timp a fost achitata datoria catre banca dar nu au fost ... (vezi toată discuția)