Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... girare bankoop s.a
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

girare bankoop s.a

am girat cu un apartament in1996 la Bankoop pt un credit ,as vrea sa stiu cum sa fac ca sa se stearga din cartea funciara avand in vedere ca aceasta banca nu mai exista ,mentionez ca creditul a fost restituit dar nu am stiut ca trebuie dusa o adeverinta de la banca la biroul de carte funciara.Va multumesc.
BANKCOOP – Banca Generala de Credit si Promovare SA se afla in faliment, fiind reprezentata prin lichidatorii judiciari:
- RVA INSOLVENCY SPECIALISTS SPRL, cu sediul in Bucuresti, str. Turturelelor nr. 11A, et.4, sector 3, tel 021/321.44.53, fax 021/322.42.29, e-mail office@rva.ro si
- PRICEWATERHOUSECOOPERS BUSINESS RECOVERY SERVICES SPRL, cu sediul in Bucuresti, str Costache Negri nr. 1-5, clădirea Opera Center, et. 5, sector 5, tel. 021/202.86.00, fax 021/202.87.00, e-mail speranta.munteanu@ro.pwc.com

Detalii aici: www.avocatnet.ro/content/for...