Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Bună ziua As dori sa-mi spuneți unde găsesc arhiva ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Bună ziua As dori sa-mi spuneți unde găsesc arhiva Bankoop ...

Bună ziua
As dori sa-mi spuneți unde găsesc arhiva banckoop cluj
Am nevoie de un act pentru radierea ipotecii din CF
Pentru BANCA DE CREDIT COOPERATIST SA "BANKCOOP" , luati legatura cu lichidatorul acesteia :
- PricewaterhouseCoopers Business Recovery Services IPURL,
sau
- RVA INSOLVENCY SPECIALISTS SPRL

Vedeti si
www.avocatnet.ro/forum/discu...
Cornel Vasile, Consilier juridic
Mulțumesc pentru informatie