Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Arhiva
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Arhiva

Nu știu unde pot găsi arhiva bancoop,sucursala Potcoava pentru ca am de recuperat un titlu de proprietate. VA MULȚUMESC! !
Pentru BANCA DE CREDIT COOPERATIST SA "BANKCOOP" , luati legatura cu lichidatorul acesteia :
- PricewaterhouseCoopers Business Recovery Services IPURL,
sau
- RVA INSOLVENCY SPECIALISTS SPRL,
buna ziua este o minciuna cu lichidatorul deoarece nu ne ajuta cu nimic acest om nu ne mai mintit de ce se ascunde de fapt arhiva fostei banci bankcoop cine este in spatele accestuia
elena19682014, utilizator