Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhivele bancoop
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhivele bancoop

Unde gasesc arhiva bancoop din Sinnicolau Mare jud.Timis
Pentru BANCA DE CREDIT COOPERATIST SA "BANKCOOP" , luati legatura cu lichidatorul acesteia :
- PricewaterhouseCoopers Business Recovery Services IPURL,
sau
- RVA INSOLVENCY SPECIALISTS SPRL,
Unde găsesc arhivele Bankcoop sucursala Suceava??

vasileoas@yahoo.com a scris:

Unde gasesc arhiva bancoop din Sinnicolau Mare jud.Timis

V-ati adresat lichidatorilor de mai sus ?
Detin doua certificate de depozit din 1995 la Bancoop.Oare sunt sanse sa aflam ce s-a intamplat cu acei bani ?
Din 13 octombrie 2015 și până la închiderea procedurii de faliment (5 noiembrie 2019), lichidatorul judiciar al Bankcoop SA a rămas PricewaterhouseCoopers Business Recovery Services IPURL.

Puteti intreba la Fondul de Garantare a Depozitelor Bancare (FGDB)
[ link extern ]