Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bankoop SA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bankoop SA

Buna.
As dori sa stiu daca mai exista undeva un sediu al bancii Bankoop SA. Din cate am citit pe internet, banca a intrat in faliment iar arhivele nu stiu daca au fost preluate de altcineva.
Exista vre-o sansa sa mai pot lua legatura cu cineva pt a primi o adeverinta ?!
Multumesc.
.....
- BANCA DE CREDIT COOPERATIST SA "BANKCOOP";

Luati legatura cu lichidatorul acesteia :
- PricewaterhouseCoopers Business Recovery Services IPURL,
sau
- RVA INSOLVENCY SPECIALISTS SPRL,
Multumesc.
Buna ziua! Doamna ati reusit sa obtineti adeverinta?Ma intereseaza si pe mine un act pentru radierea unei ipoteci.Multumesc!
Contactati lichidatorul judiciar al bancii in cauza
Buna ziua as dori sa stiu cum pot sa scap de ipoteca la cartea funciara avand creditul achitat. Mulțumesc!

Cornel Vasile a scris:

Contactati lichidatorul judiciar al bancii in cauza