Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... arhiva Bankcoop
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

arhiva Bankcoop

Buna Ziua

As dori sa aflu unde se gasesc arhivele Bankcoop SA sucursala Slatina-Olt, deoarece am nevoie de adeverinta de vechime pentru perioada lucrata adica 1995-2000 la filiala Bankcoop - Potcoava Olt.
va multumesc
Pentru BANCA DE CREDIT COOPERATIST SA "BANKCOOP" , luati legatura cu lichidatorul acesteia :
- PricewaterhouseCoopers Business Recovery Services IPURL,
sau
- RVA INSOLVENCY SPECIALISTS SPRL,
Am nevoie de titlul de proprietate din arhiva
Din care arhiva ???
Buna ziua ...un număr de contact va rog
Datele de contact ale consultantilor inscrisi in Forum le gasiti accesand profilul acestora.