Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Examen auto in alt judet
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Examen auto in alt judet

Buna ziua
Vreau sa stiu daca am fost admis la examenul auto proba teoretica in judetul meu si vreau sa dau proba practica in alt judet trebuie sa mai dau sala in celalalt judet?
Ambele probe se sustin la acelasi serviciu de politie rutiera.