Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces contract cu banca ptr.credit in CHF
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces contract cu banca ptr.credit in CHF

Buna ziua,dupa un proces de aproape 2 ani ,in final am castigat,judecatoria mi-a dat castig de cauza,sentinta este definitiva.Intrebare maqi trebuie sa actionez cumva? undeva ? sau pot solicita bancii returnarea sumei platite in plus?asa cum a stabilit Judecatoria?Multumesc.:
Cu siguranta, banca va face apel. Trebuie sa va aparati si sa asteptati si hotararea din apel.