Forum Discuţii juridice Securitate şi Sănătate în ... camera video -protectia datelor
Discuție deschisă în Securitate şi Sănătate în Muncă (fost Protecţia Muncii)

camera video -protectia datelor

Buna ziua,
Va rog sa imi spuneti daca pentru montarea unui sistem video in firma , masura impusa in raportul de anliza de risc paza trebuie anuntata Autoritatea Naţională de Supraveghere a Prelucrării Datelor cu Caracter Personal .
Trebuie sa va conformati legislatiei in vigoare. Gasiti toate informatiile mecesare aici: www.avocatnet.ro/content/for...