Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Vanzator magazin de haine.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Vanzator magazin de haine.

Buna ziua!
Pot angaja un vanzator intr-un magazin de haine , daca este absolvent de liceu si nu are calificare in acest domeniu?
Il puteti angaja si , apoi,il puteti trimite la un curs de formare profesionala.