Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Repartizare dividende
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Repartizare dividende

In cazul am de repartizat dividende din anul 2014. Intre timp cotele de participare s-au schimbat. Cum repartizez dividendele , conform cotelor de participare prezente ?
Conform cotelor de participare a asociatilor care au participat la adunarea generala in care s-a votat repartizarea dividendelor (pe care le au la acea data).