Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Transport China-Romania -CIF
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Transport China-Romania -CIF

Buna seara.
Am facut un import din China -Cif Constanta iar pe BL a fost numit un agent din Romania acesta mia cerut taxe exagerate cu 40 % mai mari.fata de un agent cu care am colaborat in 2015 pentru acelasi produs importat atunci
Intrebarea mea este daca in transportul CIF pot schimba acest agent care a fost numit pe BL.
Puteti schimba agentul.