Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... bilant 2015
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

bilant 2015

o SC microentitate, nu este obligata se anexeze la Bilant Note explicative, dar ce anexeaza in fisierul zip?
Buna ziua!
Societatea anexeaza raportul administratorilor, propunerea de distribuire a profitului sau de acoperire a pierderii contabile, declaraţia scrisă a persoanelor prevăzute la art. 10 alin. (1) din legea contabilităţii, prin care îşi asumă răspunderea pentru întocmirea situaţiilor financiare anuale, si daca doreste balanta de verificare si cui-ul firmei.
Elis Ismail, Contabil