Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Onorariu notarial autentificare contract donatie:
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Onorariu notarial autentificare contract donatie:

Buna seara asi dori sa stiu cat la suta onorariul notarial pentu donatia unui imobil.MULTUMESC ANTICIPAT
Schuster, utilizator
Buna seara
Onorariile sunt in functie de valoarea bunurilor si de notar. Nu exista onorarii fixe.
Va multumesc pentru raspuns.