Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Impozite
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Impozite

Am beneficiat de anularea penalizarilor privind impozitul pe locuinta de la oras platind ceea ce eram dator sa platesc.Vreau sa fac acelasi lucru pana in data de 31 Martie 2016 platind in acelasi fel impozitul pe casa de la tara si pe pamantul aferent,dar mi se spune ca la tara nu e valabila legea asta.E adevarat?Va multumesc!
Trebuie să consultați hotărârea de consiliu local(de la țară) privind taxele și impozitele locale și facilitățile acordate pe anul 2016.
Citiți acest topic:
www.avocatnet.ro/content/for...

și acesta:
www.avocatnet.ro/content/for...
carmen01011958, moderator