Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract de cesiune creante
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract de cesiune creante

Buna ziua,

Societatea A are o datorie fata de soc.B. Datoria soc. A este achitata de un tert si anume soc. C.
Cine este in acest caz cedentul, cesionarul si debitorul cedat?
Va multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~