Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... PENSIE
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

PENSIE

Conform legi, o persoana care nu vede cu un ochi iar cu celalant ochi vede 50% 70 %.
In ce grad de pensie sar incadra?

MULTUMESC MULT=D>
Nu exista persoana pe forum care sa faca incadrari in grade de invaliditate.

Amanunte despre incadrarea incadrarea in grade de invaliditate gasiti aici:

[ link extern ]