Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Legea 192/2015
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Legea 192/2015

Care este procedura pentru a beneficia de recalcularea sporilor pentru grupele de munca.Mentionez ca am iesit la pensie la 01 iunie 2009.
Multumesc frumos
Ati beneficiat de majorare odata cu deschiderea drepturilor prin aplicarea O.U.G.209/2008.
O gasiti mentionata in decizie.
Nu aveti legatura cu legea 192/2010

Gasiti comunicatul CNPP aici:

Este postat :Marti, 9 Februarie 2016, 17:51

www.avocatnet.ro/content/for...
Carp Mircea, utilizator