Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... debitare amenzi
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

debitare amenzi

Un casier din primarie are obligatia de a debita amenzi primite de la politie?
A
s vrea sa aflu articolul din legea care ne obliga sa debitam amenzi ca si casieri .Poate primarul sa ne oblige ?
Ce inseamna a debita amenzi?