Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... deschiderea unei firme
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

deschiderea unei firme

nu stiu daca a m-ai fost deschis acest subiect.
vreau sa-mi deschid o firma de imobiliare dar nu stau prea bine la capitolul acte. Ce acte imi trebuiesc pentru deschiderea unei firme. Presupun ca tot trebuie sa iau legatura cu un avocat unde gasesc unul pentru ce am eu nevoie? Va multumesc.
Puteti sa ma contactati
Intrati pe site-ul Registrului Comertului si o sa gasiti actele care va sunt necesare si alte amanunte necesare .
[ link extern ] /
Contracte de constituire societate si statut societate gasiti la documente utile pe site-ul avocatnet
SUCCES!:)
Sau puteti face o programare la biroul juridic din cadrul ORC unde veti primi consilierea necesara.
cred ca un avocat este mai in masura sa se ocupe de formularele si toate actele necesare inregistrarii si autorizarii unei societati .

va puteti alege un avocat de pe lista consultantilor , in functie de zona in care aveti domiciliul.