Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Obligatie depunere D020
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Obligatie depunere D020

In cazul unui contract de cesiune drepturi de autor, declaratia D 020 se depune de fiecare data cand schimb contractul si firma?(impozit 16& si contributii retinute la sursa)
george-neagu, moderator