avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 931 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Declaratie impozit cladire cu contract sediu social ...
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Declaratie impozit cladire cu contract sediu social expirat

Daca eu am o firma la adresa unde locuiesc care are sediul social expirat de 6 ani,firma pe care nu mai desfasor nici un fel de activitate tot de 6 ani dar care nu este dizolvata mai trebuie sa depun formularul ITL001.Va multumesc pentru raspuns

Alte discuții în legătură

Formular itl001 dupa modificarea aparuta in mo dragos2015 dragos2015 Sunt unul dintre norocosii care si-au pierdut doar 1 zi din viata gandidu-se la absurditatile din formularul ITL001 pentru ca sa constate ca dupa ce ziua a ... (vezi toată discuția)
Sediul social al firmei SergiuHar SergiuHar Bună ziua. Dacă las o persoana sa isi puna sediul firmei pe domiciliul meu, ce riscuri am din punct de vedere legal? (vezi toată discuția)
Activitate suspendata choco choco Am un SRL impreuna cu un asociat strain ( cu care nu mai tin legatura), firma are momentan activitatea suspendata si de fapt nu am avut activitate deloc. Am ... (vezi toată discuția)