Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Bilet la ordin
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Bilet la ordin

Buna ziua. Un furnizor ne cere emiterea unui bilet la ordin in alb. va rog, imi puteti spune ce anume completez pe bilet? va multumesc.
Sa nu faceti greseala de a da bilet la ordin in alb,semnat . Biletul la ordin il completati odata cu sosirea marfii si a facturii ce o insoteste,cu valoarea acesteia,nimic altceva.