Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Stergere mesaj, atribuirea ui ID numeric
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Stergere mesaj, atribuirea ui ID numeric

Buna ziua,
inainte de a-mi inchide vechiul cont am intrebat pe forum daca imi voi putea consulta unele postari si mi s-a raspuns ca ele

vor fi atribuite unui ID numeric care se va chema Cont Sters xxxxxx. pe care va trebui sa il notez si, cand voi avea nevoie de anumite postari, sa caut in forum dupa acest ID de cont sters.
Dar unde sa il gasesc ? mi-l trimiteti pe mail ?
Multumesc
Notati topicurile unde ati postat - link-urile paginilor - si in locul userului dvs va figura acest ID. Cand veti intra pa Forum le veti gasi accesandu-le direct.
Josephine2016 a scris:

Dar unde sa il gasesc ? mi-l trimiteti pe mail ?

N-avem cum. Poate reusim sa va ajutam daca ne spuneti in ce sectiune ati pus intrebarea sau titlul topicului la care va referiti aici:
inainte de a-mi inchide vechiul cont am intrebat pe forum daca imi voi putea consulta unele postari

si cand ati postat, macar cu aproximatie (anul asta, anul trecut).

Care era ID-ul dvs.? Daca aveati mesaje editate s-ar putea sa va gasiti / sa va gasim cu ajutorul casutei de cautare in forum.