Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Vecini de bloc - lift supravegheat video
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Vecini de bloc - lift supravegheat video

Buna ziua as dori si eu sa stiu.... La noi la blocul unde locuiesc este prevazut cu lift acesta sa reparat din tot blocu numai 25 de vecini in urma reparatiei sa hotarit sa se puna camera de luat vederi in interiorul acestuia ... Intrebarea mea este .. E legal acest lucru sa avem camera de luat vederi in interior cind urcam in el? Va multumesc daca imi raspundeti la aceasta intrebare
Ei, asa mai merge. Asa este, sunt unii care desi inteleg o fac pe niznaiul si cate si mai cate. Ma bucur ca ati inteles utilitatea camerelor de suipraveghere.