Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Un pic de ajutor
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Un pic de ajutor

am si eu o nedumerire Acum cateva zile am dat examenul pt permisul auto si a trebuit sa completez pe o foaie data de examinator perioada in care am facut scoala de soferi si eu am scris din 15 iunie pana in 16 iulie dar in dosar scria 15 iunie-21 iulie si examinatoru mi-a zis ca ii dosar penal si pot face chiar inchisoare pt asta acuma nu stiu daca mia zis sa ma sperie sau a vorbit serios si nici nu stiu cum sa aflu poate imi spune cineva daca chiar risc sa fac inchisoare pt asa ceva
A vrut ori sa va sperie ori pesemne sunteti atat de draguta incat nu avea alt motiv sa intre in vorba cu dvs!B-)
Daca ati terminat anul acesta scoala de soferi oricum nu avea importanta cand ati terminat-o fiindca cursurile sunt valabile 1 an de zile!:D
Stati linistita,nu se va intampla nimic.Daca va mai intreaba,spuneti ca sunteti emotiva si v-ati incurcat.
andymaurul a scris:

Stati linistita,nu se va intampla nimic.Daca va mai intreaba,spuneti ca sunteti emotiva si v-ati incurcat.

Imi place sfatul cu emotivitatea Andy!=D>
Nu cred ca mai are cand sa o intrebe pe domnisoara . Doar daca nu a picat examenul respectiv!:D
examenul l-am trecut luni trebuie sa merg dupa permis dar imi era frica deja ma vedeam cu catusele la mana:)
Hahaha! ma mir ca respectivul politist nu ti-a lasat si numarul lui de telefon pentru consiliere juridica!:D