Forum Discuţii juridice Medierea - domeniu de aplicare şi ... Incompatibilitate
Discuție deschisă în Medierea - domeniu de aplicare şi aspecte juridice

Incompatibilitate

Buna ziua. Un mediator autorizat poate indeplini si functia de consilier local al unei primarii, sau se afla in stare de incompatibilitate? Va multumesc
Atata timp cat nu mediati conflite care aduc atingere votului dv exprimat in consiliul local, eu opinez ca nu sunteti in incompatibilitate.