Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Echivalare competente profesionale
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Echivalare competente profesionale

Bunaziua,
As dori sa stiu ce institutie se ocupa cu echivalarea competentelor profesionale.
Multumesc!
Dati-ne mai multe detalii despre problema dvs?
Am lucrat, timp de 3 ani, in Cipru, la o firma de constructii, ca desenator tehnic, in AutoCad 2D, versiunea 2010, neavand o specializare in acest domeniu. Profesia mea este de Inginer in Industria Alimentara. Sunt interesata de echivalarea competentei profesionale de desenator tehnic si/sau de desenator in AutoCad, insotita de eliberarea unui certificat.
Aveti o diploma sau un certificat de absolvire ca desenator tehnic?

Incercati la : Ministerul Educaţiei Naționale şi Cercetării Ştiinţifice
Centrul Naţional de Recunoaştere şi Echivalare a Diplomelor
Str. Spiru Haret, nr. 12, Sector 1, 010176 Bucureşti
E-mail : cnred@edu.gov.ro
nu
Incercati sa va adresat institutiei de mai sus.