Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... legislatia rutiera in 2006
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

legislatia rutiera in 2006

Ce sanctiune se dadea in 2006 pentru depasirea refugiului de tramvai pe partea stanga nerespectarea indicatorului ocolirii?

Ce sanctiune se dadea in 2006 pentru depasirea refugiului de tramvai pe partea stanga care implica si vatamarea usoara unei persoane?
Buna seara,care este substratului interesului dvs retroactiv?