Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... REVISAL versiune noua
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

REVISAL versiune noua

Buna seara,
Nu pot inceta un cim dupa ce l-am reactivat din suspendare CIC . Imi arata in fereastra: data incetarii trebuie sa fie ulterioara oricarei operatii de suspendare sau detasare din istoric.
Suspendarea este facuta de corestie din program 16.04.2016/
Cum trebuie sa procedez. Multumesc.
Spuneti-ne exact datele ,perioada de CCC, cand ati operat data de sfarsit a suspendarii si data incetarii suspendarii c.i.m. ,precum si care este data incetarii c.i.m.