Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract vanzare- cumparare. Vanzator tuturele legal
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract vanzare- cumparare. Vanzator tuturele legal

Buna seara,
As dori sa stiu daca poate fi incheiat un contract de vanzare cumparare intre mine si tuturele legal al unei doamne fara discernamant pentru vanzarea unui apartament apartinand doamnei fara discernamant.
numai cu autorizarea prealabila a instantei de tutela/autoritatea tutelara.