avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1724 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Vreau sa amenajez un lac / balta
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Vreau sa amenajez un lac / balta

Detin un teren in intravilanul localitatii unde domiciliez. Care sunt caile legale pe care le am de urmat pentru a-mi face un lac / balta, binenteles aceasta sa nu fie foarte mare.

Alte discuții în legătură

Cum se poate determina modificarea pug-ul? april_sky april_sky In 1992 familia mea a cumparat un teren de 600mp in sectorul 1, Bucuresti, in ideea ca in timp sa ne facem o casa acolo. Deoarece in ultimii ani zona s-a ... (vezi toată discuția)
Intregire proprietate MBaraitaru MBaraitaru Buna ziua, Detin o proprietate intravilan ( cu constructie) intr-o localitate din jud Calarasi, dobandita prin act de vanzare-cumparare intre mine si bunica ... (vezi toată discuția)
Amenajare balta piscicola in zona rezidentiala iulia_i iulia_i Buna ziua. Vreau sa intreb daca este legal sa se amenajeze o balta piscicola in interes de inchiriere pentru pescuit sportiv, in conditiile in care pe ... (vezi toată discuția)