avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 674 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Schema Sprijin Certificate Verzi
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Schema Sprijin Certificate Verzi

Buna ziua,

Daca detinem 2 proiecte de energie regenerabila eolian si fotovoltaic care incep sa fie construite in anul 2017 sau 2018, se mai beneficiaza de schema de sprijin pe certificate verzi ?
Si daca da, cate ?

Va multumesc

Alte discuții în legătură

Certificate verzi dirina2 dirina2 Buna ziua! Am primit o factura de la Electrica pentru plata certificatelor verzi pe o perioada de cateva luni a anului 2012 si aceasta are o suma foarte ... (vezi toată discuția)
Ca societate dorim sa montam panouri fotovoltaice pe terenul ... contabilitate dovis.ro contabilitate dovis.ro Ca societate dorim sa montam panouri fotovoltaice pe terenul societatii, nu pe cladire, cu o putere mica, sub 100kw, in vederea alimentarii proprii cu energie ... (vezi toată discuția)
Taxa contributie pentru cogenerare craciuniliutza craciuniliutza Buna Ziua Azi am primit factura pentru consumul de energie electrica de la Enel. Dupa vizualizare am ramas cu o nedumerire: Ce inseamna taxa contributie ptr ... (vezi toată discuția)