Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa postului

Daca nu am intocminta fisa postului. Ce treubuie sa fac legal si unde trebuie sa sesisez
Solicitati in scris angajatorului sa va prezinte in vederea semnarii, fisa postului.Luati nr. de inregistrare pe cerere.
~ Conținut șters la cerere ~
Cei mai multi angajatori procedeaza la intocmirea fisei postului dupa incheierea CIM, "pacalind" in acest fel pe salariat care nu a luat la cunostinta de la inceput de sarcinile si atributiile ce le au de indeplinit pe postul pe care a fost angajat.