Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... contract ORANGE neplatit din 2008
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

contract ORANGE neplatit din 2008

Buna ziua:
am si eu o problema cu un abonament orange facut in 17.10.2006 pe care l-am platit pina in ianuarie 2008,conform spuselor unei doamne de la eos-ksi care ma sunat azi 12.05.2016 trebuie sa platesc la ei suma de 2000 lei pentru ca mai aveam 7-8 lunide contract cu orange.E legal sa platesc aceasta taxa dupa atata timp?:(
Legal este, dar nu va pot obliga, dreptul lor fiind prescris. Nu ii luati in seama.