avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 882 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... contract ORANGE neplatit din 2008
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

contract ORANGE neplatit din 2008

Buna ziua:
am si eu o problema cu un abonament orange facut in 17.10.2006 pe care l-am platit pina in ianuarie 2008,conform spuselor unei doamne de la eos-ksi care ma sunat azi 12.05.2016 trebuie sa platesc la ei suma de 2000 lei pentru ca mai aveam 7-8 lunide contract cu orange.E legal sa platesc aceasta taxa dupa atata timp?:(
Cel mai recent răspuns: gi-jane2 , moderator 06:49, 13 Mai 2016
Legal este, dar nu va pot obliga, dreptul lor fiind prescris. Nu ii luati in seama.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Creanta orange s.a. adrian7777 adrian7777 Buna ziua, Ma confrunt cu o problema referitoare la o creanta la ORANGE S.A. Problema sta in felul urmator: Un vecin a venit azi la mine si mi-a inmnat un ... (vezi toată discuția)
Agent executare silita eos ksi alin1993 alin1993 Buna seara ! In urma unei pacaleli pe care mi-a aranjat-o Orange, am incetat sa le mai platesc abonamentul. Din pacate nu mai stiu exact acum cat timp s-a ... (vezi toată discuția)
recuperare creanta comerciala Badger Badger Am primit zilele trecute in posta o notificare de la EOS KSI ca inregistrez la ei o datorie de 200 RON consecinta a nerespectarii ctr incheiat cu Orange, ... (vezi toată discuția)