Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Monografie contabila tichete cadou 2016
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Monografie contabila tichete cadou 2016

Monografia contabila tichete cadou 2016? prin ce cont de cheltuiala scoatem tichetele din contul 5328 in 2016? Ma refer la cele date de Paste,1iunie etc.care nu depasesc 150 ron/pers/copil si nu se impoziteaza .
prin contul 6422